درباره ما

ویرا دارو در سال 1395 تاسیس گردیده است. این شرکت تولید کننده مکمل‌های غذایی در شکل‌های گوناگون نظیر جوشان، قرص، کپسول و شاسه برای مشتریان ایرانی خود میباشد. سام پروانه مدیرعامل و داوود عربی رئیس هیات مدیره ویرا دارو سلامت هستند.

GMP (روش تولید خوب)

ویرا دارو مکمل غذایی خود را فقط در آزمایشگاه‌های دارویی با استاندارد GMP ( روش تولید خوب ) تولید می‌کند . این استاندارد تضمین می‌کند که محصولات ما توسط آزمایشگاه‌های رسمی و ذی‌صلاح انجام می‌شوند و بنابراین بالاترین استانداردهای کیفیت را دارا می‌باشند.

در ویرا دارو ما متعهد هستیم که اطمینان حاصل کنیم که کیفیت محصول تنها یک شعار نیست بلکه یک واقعیت است.استانداردهای روش تولید خوب، یک سیستم دقیق تست را در سراسر فرآیند تولید اعمال می کند، از تامین مواد اولیه گرفته تا آخرین مکمل غذایی که در داروخانه شما موجود است.

“در ویرا دارو ما معتقد هستیم که کیفیت نباید یک شعار باشد بلکه باید یک واقعیت باشد. ”

چرا مکمل غذایی نیاز است؟

بدن ما نیازمند مواد مغذی مهم برای عملکرد درست است.
ما می‌توانیم تمام مواد غذایی لازم را در غذای روزانه بیابیم، تا زمانی که رژیم غذایی سالم و متعادل اتخاذ کنیم، که گاهی اوقات به خاطر مشغلهٔ روزانه زندگی مان مشکل است. خوردن میوه‌ها برای ویتامین و مواد معدنی آن‌ها ضروری است. همچنین خوردن غلات و غذاهایی با محتوای نشاسته بالا برای خواص فیبر و قند آن‌ها نیز مهم است.
تمام این مواد غذایی باید به مقدار کافی خورده شوند تا نیازهای غذایی بدن برآورده شود.