خواص جوشان کلسیم+منیزیوم+K2+D3

کلسیم بخش مهمی از استخوان‌ها و دندان‌ها است. قلب ، اعصاب و سیستم‌های انعقادی نیز به کلسیم نیاز دارند تا کار کنند. کلسیم برای درمان و پیش‌گیری از کمبود کلسیم و بیماری‌های استخوانی مانند پوکی استخوان استفاده می‌شود. کلسیم همچنین برای pms، گرفتگی عضلات پا و فشار خون بالا در دوران بارداری استفاده می‌شود، و خطر ابتلا به سرطان رودهٔ بزرگ و دهانه را کاهش می‌دهد.
کلسیم نیز به عنوان ماده غذایی کلیدی برای سلامت استخوان شناخته شده‌است.
ویتامین د و منیزیم نیز مهم هستند . ویتامین د جذب کلسیم را تسهیل می‌کند و منیزیم به دور نگه داشتن کلسیم از بافت‌های نرم و نگه داشتن آن‌ در استخوان‌ها کمک می‌کند. ویتامین د برای سلامت استخوان‌ها، نقش مهمی در تنظیم کلسیم و حفظ مقدار فسفر در خون دارد.
کمبود ویتامین د در کودکان می‌تواند منجر به راشیتیسم (بیماری نرمی استخوان) شود.
فواید سلامتی ویتامین د:

 • ویتامین د برای سلامت استخوان‌ها مفید است.
 • کاهش خطر آنفولانزا
 • کاهش خطر ابتلا به دیابت
 • سلامت نوزادان
 • بارداری سالم
 • جلوگیری از سرطان:
  ویتامین د برای تنظیم رشد سلول و ارتباط سلول به سلول بسیار مهم است. در بعضی از مطالعات نشان داده شده‌است که calcitriol ( فرم فعال ویتامین د ) می‌تواند با کند کردن رشد و گسترش رگ‌های خونی جدید در بافت‌های سرطانی، روند رشد سرطان را کاهش دهد، مرگ سلول‌های سرطانی را افزایش دهد و تکثیر و متاستاز سلول‌ها را کاهش دهد. ویتامین د بیش از ۴۰۰۰ ژن انسانی را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد که اگر ویتامین د کافی نداشته باشیم، دچار مشکل می‌شود .

فواید سلامتی ویتامین کا – ۲:

 • سلامت قلب:
  ویتامین کا۲ می‌تواند خطر آسیب قلبی و عروقی را کاهش دهد و بهبود سلامت کلی قلب را بهبود‌ می‌بخشد. کا۲ پروتئینی را فعال می‌کند که مانع از تشکیل رسوب کلسیم در دیواره رگ‌های خونی می‌شود. یافته‌های مطالعاتی نشان می‌دهد که رژیم غذایی دارای ویتامین کا۲ طبیعی می‌تواند خطر بیماری‌های قلبی و عروقی را کاهش دهد.
 • سلامت استخوان:
  ویتامین کا۲ تراکم معدنی استخوان سالم را از طریق استئوکلسین ، پروتئینی که کلسیم را به استخوان متصل می‌کند ، افزایش می‌دهد.
 • اضطراب و افسردگی:
  سطوح بالای قند خون ممکن است خطر ابتلا به افسردگی، اضطراب و اختلالات شناختی فرد را افزایش دهد.
 • سرطان:
  ویتامین کا۲ خواص آنتی‌اکسیدانی دارد که می‌تواند به ایمنی در برابر سرطان کمک کند . علاوه بر این ، نتایج نشان می‌دهد که کا۲ می‌تواند فرآیندهای ژنتیکی که منجر به رشد تومور می‌شوند را سرکوب کند.

توضیحات

روش مصرف:

1 قرص جوشان به صورت روزانه در ۲۵۰ سی سی آب سرد حل شود.

اقدامات احتیاطی زمان استفاده:

 • لطفا ً در صورت بارداری، شیردهی، آلرژی یا در صورت مصرف دارو،قبل از استفاده از مکمل‌های رژیمی با پزشک خود مشورت کنید.
 • از دسترس کودکان دور نگه دارید.
 • این مکمل غذایی جایگزینی برای رژیم غذایی سالم و متنوع و یا سبک زندگی سالم نیست.
 • از مقدار توصیه شده در روز بیشتر مصرف نکنید.

نگهداری:

در جای سرد و خشک و در دمای زیر 25 درجه سانتیگراد نگهداری شود.

سوالات متداول

این محصول برای چه افرادی توصیه میشود؟

برای برخی افراد پس از جراحی بای پس روده ، برای فشار خون بالا ، کلسترول بالا ، بیماری لایم ، برای کاهش سطوح بالای فلوراید در کودکان و کاهش سطوح بالای سرب از کلسیم استفاده می‌کنند .
در بزرگسالان، کمبود ویتامین د به عنوان osteomalacia (نرم شدن استخوان‌ها) یا پوکی استخوان شناخته می‌شود. پوکی استخوان منجر به ضعف استخوان و ضعف عضلانی می‌شود. پوکی استخوان شایع‌ترین بیماری استخوانی در بین زنان یائسه و مردان مسن است.
مطالعه ریسک شکستگی استخوان در زنان یائسه نشان داده است که خطر شکستگی در زنانی که ویتامین د3 مکمل دریافت کرده بودند کاهش یافته، که با مصرف کلسیم، خطر شکستگی حتی کمتر نیز می شود.

این محصول را از کجا خریداری کنیم؟

این محصول از داروخانه ها و همین طور به صورت اینترنتی از سایت دارو کده قابل خرید میباشد.
جهت خرید از سایت داروکده تنها کافی است بر روی دکمه “خرید این محصول” در بالای این صفحه کلیک کنید.